Choď na obsah Choď na menu
 

 

Publikácia o stolnom tenise v Trnavskom kraji

Vážení stolnotenisoví priatelia,

Ivan Peko pripravuje publikáciu o stolnom tenise a jeho histórii v Trnavskom kraji, ktorá by mala vyjsť v r. 2016 a nadviaže na publikáciu „Celuloid na trnafských stoloch 1926 – 2011“ (môžete si ju prezrieť na webe Klubu stolného tenisu Viktória).

Týmto chceme požiadať zástupcov VŠETKÝCH stolnotenisových klubov/oddielov Trnavského kraja o spracovanie podkladov, ktoré budú reprezentovať vaše kluby/oddiely a osobnosti v pripravovanej publikácii.

V nižšie uvedenom DOC súbore sú uvedené inštrukcie a príklady, ako by spracované podklady mali vypadať. Pozrite si to, prosím, a v prípade akýchkoľvek nejasností kontaktujte spracovateľa e-mailom alebo na mobil (ivan.peko@ttonline.sk; 0948 029 349)

Pevne veríme, že v každom oddiele/klube sa nájde niekto, kto takýmito podkladmi disponuje, spracuje ich a vďaka tomu bude na svete ďalšia športová publikácia plná fotografií a zaujímavých informácií, na ktorú sa radi pozriete.

Podklady je potrebné zaslať do 31.03.2015.

Pozn.: V Zápise č. 1/2015 zo zasadnutia Výkonného výboru Krajského stolnotenisového zväzu je uvedené, že podklady je potrebné poslať do 30.11.2015. Toto je termín, kedy už spracovateľ NEBUDE zapracovávať ďalšie podklady. Preto dodržte termín 31.03.2015, resp. rešpektujte požiadavky, o ktorých bude spracovateľ naďalej informovať.

Ďakujeme

ikona-word_50.jpg

Dôležité:

  • Spracovateľ si vyhradzuje právo úpravy dodaných textov a výberu, ktoré fotografie budú publikované.
  • Zaslaním textov a fotografií vyslovujete súhlas s ich publikovaním.
  • Je potrebné zaslať aj mená osôb, ktoré spracovali podklady (budú v publikácii uvedené) a taktiež mená autorov fotografií (taktiež budú v publikácii uvedení).